skrzynkowa

Szanowni Państwo !

Przedstawiamy Państwu GAZETĘ SKRZYNKOWĄ.

Gazeta Skrzynkowa to wydawnictwo reklamowo-informacyjne dostarczane bezpłatnie mieszkańcom Bielska - Białej i okolic. Proponujemy w niej wybór różnorodnych ofert towarów, usług i informacji. Drukujemy również dodatek z ofertą imprez kulturalnych odbywających się w Bielsku - Białej.
Gazeta każdorazowo wydawana w nakładzie 40.000 egzemplarzy rozprowadzana jest przez sieć naszych kolporterów wprost do mieszkań, firm, biur i sklepów na obszarze Bielska - Białej oraz do wybranych punktów i miejsc na terenie Podbeskidzia.

Po raz pierwszy Gazeta ukazała się dnia 5-go lipca 1991 roku.
To pierwsze wydanie było wielkim zaskoczeniem dla mieszkańców Bielska Białej. Nigdy wcześniej nie otrzymali oni wprost do mieszkań i domów darmowej Gazety. Celem naszym było i jest aby Gazeta trafiła do każdego domu, bloku, mieszkania, biura, warsztatu i sklepu - do każdej skrzynki na listy i pocztę. Stąd nazwa Gazety : SKRZYNKOWA.
Kiedy okazało się, że w Polsce skrzynki na korespondencję w większości bloków są własnością Poczty Polskiej zdecydowaliśmy się roznosić Gazetę wprost do odbiorców.
I tak od roku 1991 regularnie co dwa tygodnie Gazeta Skrzynkowa gości w Państwa domach.
Powodzenie każdego wydania Gazety związane jest z przyjętą przez nas formą dystrybucji prasy - Gazeta Skrzynkowa jest kolportowana i dostarczana naszym klientom bezpłatnie.
Dla wielu mieszkańców jest to często jedyna prasa, którą otrzymują regularnie do domów. Ponadto w każdym wydaniu zawsze zamieszczamy wiele informacji z terenu miasta, m.in. oferty lokalnych firm i przedsiębiorców, usługi medyczne, ogłoszenia drobne mieszkańców i rzemieślników, oferty pracy i kształcenia.
Ponieważ reklama w naszej Gazecie jest bardzo skuteczna, wiele firm i przedsiębiorców współpracuje z naszym wydawnictwem od kilku lat. Ich stała obecność w naszej Gazecie to dowód skuteczności naszej Gazety.
Zamieszczane treści w naszej Gazecie są płatne. Cennik zawarty jest w odrębnej części strony. Nasza oferta to ogłoszenia modułowe, ogłoszenia drobne oraz informacje kulturalne i praktyczne przydatne dla mieszkańców Bielska-Białej. Ponadto oferujemy roznoszenie i dystrybucję ulotek i druków reklamowych.


WYDAWCA: Kelvin Sp. z o.o.